MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 3818417
nr 381 8417
Stol
Louis XV-stil, förgylld, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 oktober 2005
300 kr
350 kr